top of page
WhatsApp Image 2022-07-16 at 14.21.35.jpeg

Pourquoi acheter à Chypre

Yükselen yatırım değerleri

Sürekli gelişen inşaat sektörü yatırımların değerini arttırırken uygun emlak fiyatları ve Sterlin üzerinden yapılan kira ödemeleri sayesinde bu yatırımlar birçok Avrupa ve Akdeniz ülkesine göre daha hızlı geri dönüş sağlar.

yatirim.jpeg

Sürekli gelişen turizm ve eğlence sektörü

Her yıl artan ve gelişen turizm kapasitesi ziyaretçi sayısını önemli oranda etkileyerek gayrimenkul ve yatırım talebini yükseltmektedir.

WhatsApp Image 2022-07-12 at 20.33.48 (4).jpeg

Gelişmiş eğitim olanakları

Avrupa standartlarında gelişmiş eğitim olanakları ve prestijli okulları ile hem yatırım yapmak hem de yeni bir hayata başlamak için harika fırsatlar verir.

Image de CDC

Düşük emlak fiyatları ve vergiler

 

Vade farksız ödeme seçenekleri ve düşük emlak vergisi size pek çok yatırım fırsatı sunar.

Remplir le formulaire d'impôt

Yüksek kira getirisi

İngiliz Sterlini üzerinden yapılan kira ödemeleri, yatırımcıların kur farkı riskinden korunmasına yardımcı olur.

Billets en livres sterling

Yenilikçi ve gelişmiş sağlık hizmetleri

Avrupa standartları üzerinde özel hastaneleri donanımlı hekim ve çalışan kadrosu ile ileri düzey sağlık hizmeti sunar.

Girne

Donating Blood

Doğa ve gündelik hayatın uyumu

Sakin ada yaşantısını, yemyeşil doğası ve turkuaz renkteki koyları ile keşfederken gündelik hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolayca ulaşın.
 

Gerçek bir Akdenizli gibi

Uzun ve güneşli geçen yaz aylarının getirdiği sakinliği, sıcakkanlı adalı insanların misafirperverliğini ve Akdeniz’den izler taşıyan muhteşem mutfağını deneyimleyin.
 

Hem dingin hem de dopdolu bir yaşam

Sakin ada yaşantısını sahil kasabası sıcaklığında deneyimlerken aynı zamanda kaliteli eğlence hayatı ile unutulmaz anılar biriktirin. Dünyaca tanınmış DJ performanslarından yerli sanatçıların sahne aldığı konserlere; çeşitli müzik kültürlerini tek çatı altında toplayan renkli festivallerden 5 yıldızlı otellerde düzenlenen klasik müzik resitallerine kadar çeşitli eğlence olanaklarını keşfedin.
 

Mutlu yarınların temeli iyi bir eğitim

Gelişmiş üniversiteler, prestijli okullar ve kolejlerdeki Avrupa standartlarında yenilikçi eğitim sistemleri ile çocuğunuzun geleceğine en güzel şekilde yön verin.
 

Beş yıldızlı yaşam tarzı

Dilediğiniz zaman dakikalar içinde ulaşabileceğiniz lüks otelleri, dünya mutfaklarını ve yerel lezzetleri tadabileceğiniz ünlü restoranları ve lüks markaların butikleri ile hayatınızı zenginleştirin.
 

Her gününüz tatil tadında

Asırlık zeytin ağaçlarının arasında yürüyüşe çıkabileceğiniz parkurlarda veya nefes kesen güzellikteki sakin koylarda sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirin.
 

Geçmişin büyüleyici izleri

Zengin kültürü ve birçok medeniyetin izlerini taşıyan görkemli yapıları ile tarihi yeniden keşfedin.

bottom of page